Klaudia Osiak Fotograf

Mika i Maciek | Rustykalny ślub, zajazd REN w Iwicznie

„Ja nie lubię kalendarzy, wolę sobie wszystko zanotować w zeszycie” – powiedziałam do Miki, kiedy jeszcze pracowałyśmy razem. Kilka miesięcy później dostałam od niej maila z wiadomością „Czy znajdziesz w swoim notesie wolny dzień 20 lipca?” I właśnie tak zaczęła się ta przygoda.

Miejsce: Zajazd REN w Iwicznie

Film: Mleko i Miód

Suknia: Anna Kara

Make up: Dorota Piełudź

 

 

 

Mika: O pięknym ślubie marzyłam kilka lat. O wspaniałym mężu – przez większość życia. 20 lipca w Iwicznie otoczona przez rodzinę i przyjaciół doświadczyłam spełnia tych dwóch marzeń. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę ten dzień wspomnieć z ogromną radością, satysfakcją i wzruszeniem. To co mogliśmy zaplanowaliśmy i konsekwentnie realizowaliśmy. Mnóstwo wspólnych decyzji, pomysłów i zadań. Piękny czas przygotowań. Jednak to wszystko byłoby na nic, gdyby nie wspaniali ludzie, którzy stworzyli atmosferę tego dnia. Gdyby nie Bóg dzięki któremu plany stały się rzeczywistością.

 

   

 

Od rana czułam ogrom podekscytowania z odrobiną stresu. Wiedziałam, że Maciek i kilka wspaniałych osób ogarniają, a ja mogę skupić się już tylko na sobie. Nigdzie się śpieszyłam i o nic nie musiałam się martwić. No może troszkę o to, że mój przyszły mąż zapomni wskoczyć w garnitur bo biega i wita gości.

    

Kiedy już wszystko w moim wyglądzie krzyczało, że jestem panną młodą, zostałam na chwilę sama w pokoju. Mogłam usłyszeć jak głośno bije mi serce. Chwilę później przyszedł Tata i ruszyliśmy na spacer, który setki razy odtwarzałam w mojej głowie. Mężczyzna, który troszczył się o mnie przez 24 lata prowadził mnie do Mojego Ukochanego z którym spędzę resztę życia, a to wszystko na oczach najważniejszych dla mnie ludzi. Najpiękniejsza chwila mojego życia.

 

   

                      

 

 Później już wszystko działo się tak bardzo szybko. Wiem, że mieliśmy piękny ślub i super imprezę. Wiem, że przez cały czas uśmiech nie schodził mi z twarzy. Naprawdę czułam, że właśnie teraz spełnia się moje marzenie i jestem najszczęśliwszą osobą na świecie.

 

         

                       

A teraz? Teraz będziemy żyć długo i szczęśliwie.