Klaudia Osiak Fotograf

Fotografia wciąż sprawia mi frajdę

Bo mogę pracować ze wspaniałymi ludźmi

Warsztaty „Thinking in textures” to poznawanie warstwa po warstwie kim jesteś, czego szukasz i gdzie znajdziesz odpowiedzi. To inspiracja, która wychodzi z Twojego wnętrza, a nie z tablicy na Pintereście. To sposób, w jaki myślisz o fotografii i swojej pracy, by być efektywnym, skutecznym i dumnym z siebie.

Każde spotkanie ustalane jest indywidualnie i dostosowywane do Twoich potrzeb. Spotykamy się na kawie i rozmawiamy o Twoich bolączkach. Spędzamy razem tyle czasu, ile potrzebujesz. Jestem tego dnia dla Ciebie, bo wiem, ile nieprzespanych nocy może zafundować pasja, która staje się pracą.

Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą na tematy techniczne, opowiem o postprodukcji czy fotografowaniu za granicą. Zdradzę jak zbudować markę opartą na prawdzie i szczerości. Wysłucham wszystkich żalów i uciech, którymi chcesz się podzielić. Po prostu pomogę. 🙂

Koszt: 340 zł/ 2h

Każda kolejna godzina to dodatkowe 150 zł

Najlepsze słowo, które opisuje Klaudię, to pasja. Widać to na każdym jej zdjęciu, geście i spojrzeniu. ~ Grzesiek

Klaudia to nie tylko fotograf, który w piękny sposób opowie każdą historię, ale także świetny nauczyciel. Rady, których mi udzieliła na początku mojej przygody z fotografią nie tylko otworzyły mi oczy na sam sposób postrzegania fotografii (że można po swojemu, tak, jak się czuje), ale także pomogły mi na rozwiązanie wielu technicznych spraw – pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu, czy stylu pracy. Nasze pierwsze spotkanie wyglądało tak, jakbym spotkała się na kawę ze starą przyjaciółką. ~ Klaudia B.